2014 09 27 /22:29

„Šiaulių“ klubas nepateko į BBL taurės turnyro finalą

Šeštadienį Latvijoje prasidėjusio 2014 metų Baltijos krepšinio lygos taurės (BBL Cup) turnyro pirmosiose pusfinalio rungtynėse Šiaulių „Šiaulių“ klubas 59:62 (25:20, 14:8, 5:23, 15:11) nusileido Tartu „Rock“ (Estija) ekipai ir nepateko į finalą.
Gediminas Petrauskas
Gediminas Petrauskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po 12 taškų šiauliečiams įmetė Lee Jonathanas ir Ryanas Olanderis, 10 – Gintaras Leonavičius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Augustas Pečiukevičius (17 tšk.), Janaras Taltsas (13 tšk.), Tanelis Kurbas (12 tšk.) ir Karolis Petrukonis (9 taškai).

Mače dėl trečiosios vietos šiauliečiai susitiks su Latvijos čempione „Ventspils“ komanda, kuri 70:71 (10:15, 17:14, 20:18, 23:24) nusileido Liepojos „Triobet“ (Latvija) krepšininkams.

„Sunku tikėtis pergalės, kai pataikai vos 2 tritaškius iš 20. Komanda tris kėlinius kovojo tikrai neblogai, o pralaimėjimą nulėmė tragiškai susiklostęs trečiasis kėlinys. Darėme viską, bet metimai skriejo pro šalį, o Tartu ekipa taškus rinko greitomis kontratakomis. Džiugina, kad vyrai sukandę dantis kovojo iki paskutinės akimirkos“, – apmaudžiai puslpaiui bcsiauliai.lt kalbėjo „Šiaulių“ treneris Gediminas Petrauskas.