2010 11 13

Sireika prieš Brazį: šiauliečiai buvo sutriuškinti svečiuose

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono susitikime Šiaulių „Šiaulių“ (5 pergalės ir 4 nesėkmės) klubas svečiuose 65:83 (19:23, 18:22, 10:26, 18:12) nusileido Algirdo Brazio treniruojamai bei Sauliaus Kuzminsko atstovaujamai Ventspilio „Ventspils“ (6 ir 2) komandai.
BBL čempionate Panevėžio krepšininkų nesėkmė
BBL čempionate Panevėžio krepšininkų nesėkmė / BBL nuotr.

Intriga rungtynėse išsilaikė du ketvirčius, po kurių svečių deficitas dar siekė 8 taškus – 37:45. Vis gi po pertraukos šeimininkams pavyko laimėti trečiąją kėlinuką net 16 taškų skirtumu (26:10) ir taip užsitikrinti pergalę.

„Šiauliams“ Davidas Weaveris (6 atk. kam.) ir Ricky Harrisas pelnė po 15 taškų, Vytautas Šarakauskas – 13, Darius Gvezdauskas įmetė 7 taškus.

Nugalėtojams Akselis Vairogas surinko 20 taškų (6 atk. kam.), Rashadas Andersonas – 15, Janis Strelniekas bei Arturas Berzinis – po 13, S.Kuzminskas pridėjo 11 taškų (7 atk. kam.).