Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SNORAS: „Žalgiris“ klaidina visuomenę

Tęsiasi Kauno „Žalgirio“ ir „Snoro“ konfliktas
zalgiris.lt / Tęsiasi Kauno „Žalgirio“ ir „Snoro“ konfliktas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ilgai tylėję AB banko Snoras atstovai nutarė atsakyti į jiems mestus Kauno "Žalgirio" kaltinimus. Bankas buvo įtariamas tyčiniu Lietuvos vicečempionų skandinimu, kuomet komanda išgyveno finansiškai sunkius laikus.

Pateikiame AB banko SNORAS viešą pareiškimą:

Pastaruoju metu kai kuriose visuomenės informavimo priemonėse eskaluojama AB banko SNORAS ir Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ santykių tema.

AB bankas SNORAS iki šiol vengė komentarų šia tema, kadangi VšĮ Kauno „Žalgirio“ rėmėjas (toliau – Kauno Žalgiris) atstovų viešai pateikiama informacija yra teisminio nagrinėjimo, kurį iniciavo pats Kauno Žalgiris, objektas. Tačiau diskusijoms šia tema netylant, pateikiame savo oficialią poziciją.

Pirmiausia, Kauno
Žalgirio atstovų subjektyvus ir netikslus teisminio ginčo medžiagos publikavimas spaudoje dar nepasibaigus teisminiam bylos nagrinėjimui yra šiurkštus teisės aktuose įtvirtinto teismų nepriklausomumo principo pažeidimas. T.y. viešai publikuojant Kauno Žalgirio pateikiamas bylos interpretacijas yra daromas neleistinas spaudimas ir poveikis teismui.

Be to, kaip minėta viešai yra skelbiama visuomenę klaidinanti informacija. Pažymėtina, kad AB bankas SNORAS per visą bendradarbiavimo su Kauno Žalgiriu laikotarpį jam suteikė daugiau nei 6,4 mln. litų paramos. Taip pat Kauno Žalgirio prašymu bankas SNORAS papildomai suteikė paskolas. Tačiau paskolos bankui iki šiol nėra grąžintos. Pabrėžtina, kad bankas SNORAS eilę kartų bandė skolos grąžinimo klausimą išspręsti geranoriškai. Tačiau mėginimai liko bevaisiai. Vėliau Kauno Žalgiris pateikė, banko nuomone, teisiškai ir faktiškai nepagrįstą ieškinį ginčydamas sudarytą kredito sutartį. Susidaro įspūdis, kad Kauno Žalgiris pateikė ieškinį piktnaudžiaudamas savo teisėmis ir galimai vien tik siekdamas išvengti ar bent kuriam laikui pristabdyti pradelstos paskolos grąžinimą. Šiandien bankas ne tik teisme, bet ir viešoje erdvėje yra nepagrįstai kaltinamas dėl neva pažadėtų ir nepadovanotų papildomų paramos sumų ir „priverstinio“ kredito suteikimo. Skolininko reikalavimas padovanoti pinigus yra visiškai nesuprantamas veiksmas, kadangi parama pirmiausiai yra laisvanoriškas gera valia pagrįstas vienašalis aktas. Maža to, bankas SNORAS visiškai įvykdė tarp šalių sudarytą paramos sutartį, o ilgalaikis šalių bendradarbiavimas nutrūko būtent Kauno Žalgirio iniciatyva, atsisakius siūlytos paramos.

Tuo pačiu patikiname, jog AB bankas SNORAS dės visas pastangas, kad banko klientų, akcininkų ir paties banko pinigai, kredito sutarčių pagrindu paskolinti Kauno Žalgiriui, būtų sugrąžinti bankui.

Išreikšdami savo oficialią poziciją, siekiame užbaigti visas niekuo nepagrįstas neetiškas spekuliacijas banko SNORAS atžvilgiu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek