2010 02 18

Songaila nežibėjo, o „Hornets“ pralaimėjo (nuotraukos, video, visi rezultatai)

26-ą pralaimėjimą 54-osiose NBA lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Naujojo Orleano „Hornets“ komanda su Dariumi Songaila. „Hornets“ namuose rezultatu 90:98 (23:17, 20:24, 28:31, 19:26) turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ krepšininkų pranašumą.
D.Songailos prasiveržimas
Tikslą pasiekė vos vienas D.Songailos dvitaškis iš šešių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms švieslentėje dar degė lygybė (85:85). Tačiau „Jazz“ netrukus surengė keletą sėkmingų atakų iš eilės, o tuo pačiu atsakyti nesugebėję šeimininkai leido svečiams įgyti saugų pranašumą (87:94).

Pralaimėjusiems lietuvis D.Songaila per 28 minutes pelnė tik 2 taškus (1/6 dvitšk.), sugriebė ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą. Aukštaūgis taip pat kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai „Hornets“ gretose žaidė Darrenas Collisonas (9 rez. perd.) ir Predragas Stojakovičius – pelnė po 24 taškus. 14 taškų pridėjo Marcusas Thorntonas.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Paulas Millsapas (24 tšk.), Deronas Williamsas (16 tšk., 10 rez. perd.) ir Carlosas Boozeris (16 tšk., 15 atk. kam.).