„Hornets“ triumfas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / D.Songaila (dešinėje) po krepšiais sugriebė 8 kamuolius, tačiau net 5 kartus pažeidė taisykles.
Šaltinis: BasketNews.lt
0

Naujojo Orleano „Hornets“ panaikino 16 taškų deficitą ir iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Hornets“ namie 95:87 (25:28, 17:27, 28:18, 25:14) nugalėjo Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Antrame kėlinyje po septynių iš eilės Charlie Villanueva taškų „Pistons“ pirmavo 49:33, bet „Hornets“ nenuleido rankų ir paskutiniame ketvirtyje išsiveržė į priekį, kai Davidas Westas dėjimu persvėrė rezultatą 76:75.

Nesulaikomai žaidęs D.Westas iš viso pelnė 32 taškus, o po jo dvitaškio besibaigiant mačui „Hornets“ atitrūko 87:83 ir daugiau neatsiliko.

Naujojo Orleano ekipai atstovaujantis Darius Songaila per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Hornets“: Davidas Westas 32 (12 atk. kam.), Chrisas Paulas 16 (12 rez. perd.), Emeka Okaforas 15, Devinas Brownas 13, Predragas Stojakovičius 11.

„Pistons“: Rodney Stuckey 26, Charlie Villanueva 18, Chucky Atkinsas 13.