-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2009 01 05

Songailos klubas įveikė Ilgausko ekipą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuriai atstovauja Darius Songaila. „Wizards“ savo arenoje 80:77 (26:23; 21:20; 21:11; 12:23) nugalėjo Žydrūno Ilgausko Klivlando „Cavaliers“ klubą.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po trijų kėlinių „Wizards“ turėjo net 14 taškų pranašumą. Vis dėlto „Cavaliers“ sugebėjo skirtumą panaikinti – iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie minutę rezultatą taikliu dvitaškiu metimu išlygino LeBronas Jamesas.

Kurį laiką abiem komandoms nepavyko pelnyti taškų. Likus žaisti vos 10 sekundžių 2 taškus pelnė Antawnas Jamisonas ir išvedė į priekį Vašingtono komandą. „Cavaliers“ turėjo kamuolį, tačiau Jamesas sužingsniavo.

Likus žaisti vos 1 sekundę „Wizards“ puolėjas Caronas Butleris realizavo baudos metimą ir padidino savo komandos persvarą iki 3 taškų. L.Jameso tolimas metimas aidint rungtynių sirenai tikslo nepasiekė, pergalę šventė „burtininkai“.

D.Songaila aikštelėje praleido 19 minučių. Puolėjas taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), atkovojo 7 kamuolius bei 3 kartus prasižengė.

Ž.Ilgauskas šiose rungtynėse aikštelėje nepasirodė. Priminsime, kad dėl nedidelio lūžio kairės čiurnos srityje krepšininkas negalės rungtyniauti apie mėnesį.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 26 (13 atk. kam.), Caronas Butleris 19 (7 atk. kam.), Dominicas McGuire‘as 10 (10 atk. kam.), Andray Blatche‘as 8, Nickas Youngas 8.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (10 rez. perd., 7 kld.) , Maurice‘as Williamsas 13,  Andersonas Varejao 10 (10 atk. kam.), Danielis Gibsonas 8.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?