2010 02 09

Songailos klubas nesulaikė „Magic“ atakų (video)

Dar prieš keletą savaičių nemažai kritikos dėl prasto žaidimo sulaukęs Orlando „Magic“ gynėjas Vince‘as Carteris įrodė galintis žaisti įspūdingai. V.Carterio vedama „Magic“ ekipa po atkaklios kovos 123:117 (28:32, 27:38, 32:24, 36:23) palaužė Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkus.
D.Songaila ir komandos draugai nerado priešnuodžių prieš „Magic“ puolimą
D.Songaila ir komandos draugai nerado priešnuodžių prieš „Magic“ puolimą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prasidėjus trečiam kėliniui „Hornets“ dar turėjo solidų 16 taškų atotrūkį (74:58), bet tada „Magic“ surengė spurtą 17:3 ir skirtumas sumenko iki 2 taškų (75:77).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes 43 sekundes Darrenas Collisonas buvo priartinęs „Hornets“ ekipą iki minimumo (110:111), bet netrukus V.Carteris pataikė tritaškį, pridėjo dvitaškį ir šeimininkai atitrūko (116:110).

V.Carteris žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 48 taškus (13/17 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles. Pastarąjį kartą daugiau nei 48 taškus Carteris pelnė 2005-aisiais, kai į „Heat“ krepšį įmetė 51 tašką.

Pralaimėjusiesiems Darius Songaila per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Magic“: Vince‘as Carteris 48, Dwightas Howardas 25 (12 atk. kam., 4 blk.), Rashardas Lewisas 18, Jasonas Williamsas 9, Mickaelis Pietrus 8.

„Hornets“: Predragas Stojakovičius 29, Davidas Westas 27, Darrenas Collisonas 27 (9 rez. perd.), Darius Songaila 10, Jamesas Posey 10.