-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 06 01

„Spurs“ klubas laimėjo seriją prieš „Thunder“ ir antrus metus iš eilės pasiekė NBA finalą

„San Antonio Spurs“ krepšininkai šeštose NBA Vakarų konferencijos finalo rungtynėse po pratęsimo išvykoje 112:107 (20:23, 22:26, 37:20, 22:32, 11:6) palaužė „Oklahoma City Thunder“ ir antrus metus iš eilės pasiekė NBA superfinalą. seriją San Antonijaus krepšininkai laimėjo rezultatu 4-2.
„Spurs“ krepšininkų džiaugsmas
„Spurs“ krepšininkų džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje „Thunder“s sugebėjo panaikinti 12 taškų svečių pranašumą (81:69) ir išplėšti pratęsimą. K.Durantas išlygino rezultatą likus žaisti minutę (97:97), tačiau netrukus „Spurs“ persvėrė rezultatą (101:99). Pratęsimą lėmė taiklūs R.Westbrooko baudų metimai ir lemiamas netaiklus M.Ginobili dvitaškis.

„Thunder“ pirmoji pelnė taškus per papildomą laiką, tačiau nesustabdė veterano T.Duncano. Pastarasis įmetė septynis taškus iš 11 ir padėjo komandai pasiekti NBA finalą.

„Spurs“ krepšininkai nuo trečiojo kėlinio pradžios žaidė be T.Parkerio, kuris susižeidė koją ir nebegalėjo grįžti į rungtynes. Kol kas nepranešama, kiek ilgai reikės prancūzui pasveikti.

NBA finale „Spurs“ jau laukia čempionų titulą ginantys „Miami Heat“, kurie taip pat 4-2 susitvarkė su „Indiana Pacers“. Pernai finale „Heat“ savo varžovę „Spurs“ palaužė tik septintose finalo serijos rungtynėse.

Pastarąjį kartą „Spurs“ NBA čempionais tapo 2006-2007 metų sezone, kai finalo serijoje sausai 4-0 įveikė „Cleveland Cavaliers“ su LeBronu Jamesu ir Žydrūnu Ilgausku.

„Spurs“: B.Diaw (5/8 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud.) 26, T.Duncanas (6/14 dvit., 15 atk. kam.) 19, K.Leonardas (11 atk. kam.) 17, M.Ginobili (1/7 trit.) 15, D.Greenas 11.

„Thunder“: R.Westbrookas (7/17 dvit., 1/6 trit., 17/18 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 perimt kam., 7 klaid.) 34, K.Durantas (10/17 dvit., 2/8 trit., 5/7 baud., 14 atk. kam., 7 klaid.) 31, R.Jacksonas 21, S.Ibaka 16, D.Fisheris 5.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?