2014 05 22

„Spurs“ Vakarų konferencijos finale „Thunder“ stumia prie sienos

„Spurs“ nežada ilgiau „užsibūti“ savo konferencijos finale ir kuo greičiau siekia prasimušti į NBA superfinalą. Antrosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Greggo Popovičiaus treniruojami „Spurs“ namie 112:77 (24:26, 34:18, 33:18, 21:15) nušlavė „Oklahoma Thunder“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2:0.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį mačą savo arenoje San Antonijaus ekipa laimėjo 122:105 (30:27, 37:32, 22:23, 33:23).

„Spurs“ į pergalę vedė tritaškiais varžovus žudęs Danny Greenas. Jis pataikė 7 tolimus metimus iš 10.

Jau antrame kėlinyje D.Greeno tolimi metimai padėjo „Spurs“ atkarpą sužaisti 25:8 ir įgyti 14 taškų persvarą – 58:44. Po didžiosios pertraukos svečiai apskritai suskydo ir, galima sakyti, iškėlė baltą vėliavą.

„Thunder“ krepšininkai šiame mače pataikė vos 2 tritaškius iš 20 (10 proc.), „iš žaidimo“ metė tik 39,3 proc. tikslumu, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 38:53.

Dabar Vakarų konferencijos finalo mačai keliasi į Oklahomą – ten bus sužaistos trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės.

Tačiau labai džiaugtis puikiu startu Vakarų konferencijos finale „Spurs“ neturėtų, nes jau turi karčios patirties. 2012-ųjų sezone San Antonijaus ekipa prieš „Thunder“ taip pat pirmavo 2:0, tačiau galiausiai nusileido 2:4.

„Mes padarėme savo darbą namie. Tą patį varžovai bandys sakyti ir daryti savo arenoje“, – kalbėjo daugiausiai taškų trečiadienį „Spurs“ ekipoje pelnęs Tony Parkeris.

„Spurs“: Tony Parkeris 22, Danny Greenas 21 (7/10 trit.), Timas Duncanas 14 (12 atk. kam.), Borisas Diaw ir Emanuelis Ginobili po 11.

„Thunder“: Kevinas Durantas (6/16 metimų) ir Russellas Westbrookas (7/24 metimų) po 15, Jeremy Lambas 13.