2010 10 27

Staigmena: „Brose Baskets“ nugalėjo „Olympiacos“ komandą (visi Eurolygos rezultatai)

Trečiadienį vyrų krepšinio Eurolygos klubai pradėjo antrą turą. „Lietuvos ryto“ krepšininkai po labai atkaklios kovos vis dėlto turėjo pripažinti Sienos „Montepaschi“ klubo pranašumą – Italijos klubas Vilniuje laimėjo 79:75.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Toje pačioje C grupėje Prancūzijos „Cholet Basket“ ilgokai sugebėjo priešintis „Barcelona“ penketui, tačiau paskutiniame kėlinyje vis dėlto stipresni buvo Katalonijos klubo žaidėjai ir iškovojo pergalę 84:77. „Barcelona“ ir „Montepaschi“ dabar turi po dvi pergales.

A grupėje, kurioje ketvirtadienį išvykoje su Maccabi ekipa žais ir Kauno „Žalgiris“, vyko du susitikimai. Tomo Pačėso treniruojama „Asseco Prokom“ komanda 73:80 nusileido Vitorijos „Caja Laboral“ klubui. Ispanai pergale džiaugėsi antrą kartą, o lenkai antrą sykį patyrė nesėkmę.

Pirmą pergalę šio sezono Eurolygoje šventė Belgrado „Partizan“. Serbijos krepšininkai namuose sugebėjo įveikti Rusijos „Khimki“ komandą rezultatu 72:68. Pranašumą serbai įgijo tik paskutiniame kėlinyje.

Bene didžiausia staigmena užfiksuota B grupės rungtynėse. Vokietijos Bambergo „Brose Baskets“ namuose 73:61 palaužė Graikijos „Olympiacos“ klubą. Iki paskutinio kėlinuko vokiečiai pirmavo vos trimis taškais, tačiau per dešimt paskutinių minučių sugebėjo nokautuoti varžovus.

Kitose B grupės rungtynėse Belgijos „Spirou Charleroi“ ekipa buvo arti dar vienos staigmenos, tačiau Romos „Virtus“ sugebėjo laimėti rezultatu 64:55. Italijos klubas, pasiekęs antrą pergalę, tapo vienvaldžiu grupės lyderiu.

Vienintelės rungtynės žaistos D grupėje. Čia Turkijos „Efes Pilsen“ 79:63 nugalėjo Valensijos „Power Electronics“ penketuką. Turkijos klubui tai buvo pirmoji pergalė, Ispanijos komanda patyrė jau antrą pralaimėjimą. R.Javtokas pelnė 10 taškų.

Ketvirtadenį Eurolygoje bus žaidžiamos penkerios rungtynės.