2011 06 12

Sukrapščiusios vos 48 taškus Lietuvos krepšininkės pralaimėjo lenkėms

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos moterų rinktinė kontrolinių rungtynių ciklą šiandien Katovicuose užbaigė pralaimėjimu Lenkijos nacionalinei komandai rezultatu 48:63 (17:18, 9:15, 14:9, 8:21).
Rungtynių akimirka. / I.Gelūno/15min.lt nuotr.

Lemiamą persvarą rungtynių šeimininkės susikrovė tik per paskutinį kėlinį, nors Lietuvos rinktinėje šiandien lyderės buvo tausojamos. Eglė Šulčiūtė žaidė tik 5 minutes, Agnė Abromaitė – 8. Be to, Lenkijoje nerungtyniavo Sandra Linkevičienė.

Rezultatyviausios mūsų ekipos žaidėjos šiandien buvo Marina Solopova (15 taškų) ir Aušra Bimbaitė (9). A. Abromaitė ir Gintarė Petronytė pelnė po 8 taškus, Vaida Sipavičiūtė – 4, Giedrė Paugaitė ir Milda Sauliūtė – po 2. Gabrielei Gutkauskaitei, Rimai Valentienei, Mantei Kvederavičiūtei, E.Šulčiūtei ir Linai Pikčiutei pasižymėti nepavyko.

Lietuvos rinktinė per pasirengimo Europos čempionatui laikotarpį sužaidė 7 rungtynes, per jas iškovojo 5 pergales. Pirmadienį komanda pratęs treniruotes Vilniuje, o į Europos čempionatą išskris ketvirtadienį.