Chuck Eidson
Alfredo Pliadžio nuotr. / Chuck Eidson
Šaltinis: BNS
0

Du Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempiono Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo žaidėjai – Donatas Zavackas ir amerikietis Chuckas Eidsonas – pateko tarp naudingiausių šios savaitės Europos taurės turnyro krepšininkų, nors pirmąsias antrojo varžybų etapo (Last 16) turnyro L grupės rungtynes sostinės ekipa antradienį svečiuose 74:78 (24:21, 15:10, 14:27, 21:20) pralaimėjo Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija) komandai.

Alfredo Pliadžio nuotr./Donatas Zavackas
Alfredo Pliadžio nuotr./D. Zavackas

Trečiąją-ketvirtąją vietas su Vršaco „Hemofarm Stada“ (Serbija) klubo puolėju Milanu Mačvanu pasidalijęs D. Zavackas surinko 28 naudingumo balus.

28-erių metų 203 cm ūgio lietuvis pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, keturiskart prasižengė bei išprovokavo 8 varžovų pražangas. Per daugiau nei 25 žaidimo minutes (25:19) D. Zavackas pelnė 4 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 8 baudų metimus iš 10.

28-erių metų 202 cm ūgio Ch. Eisdono sąskaitoje – 26 naudingumo balai, o penktąją šeštąją vietas JAV krepšininkas šią savaitę pasidalijo su tautiečiu Andre Owensu iš Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) klubo.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas antradienį į varžovų krepšį įmetė 19 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, gynyboje po krepšiu sugriebė 4 bei perėmė 2 kamuolius, po kartą kartą suklydo bei prasižengė. Per beveik 32 su puse žaidimo minutės Ch. Eidsonas pataikė 1 tritaškį iš 5, 5 dvitaškius iš 8 bei 6 baudų metimus iš 8.