„Telekom Baskets“ į pergalę vedė lietuvių duetas

Tadas Klimavičius
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Tadas Klimavičius
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Aštuntą pergalę Vokietijos lygos čempionate iškovojo Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (8/6) komanda, kuri savo aikštėje nesunkiai 97:81 (16:10, 29:18, 26:19, 26:34) nugalėjo Bremerhafeno „Eisbaren“ (5/9) klubą.

B.Veikalas per 22 žaidimo minutes surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

23 minutes ant parketo praleidęs T.Klimavičius įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose lietuviams geriausiai talkino Dirkas Madrichas ir Mickey McConellas, kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 15 taškų.

Pralaimėjusiems Tyrusas McGee surinko 22 taškus.