2011 06 12

Tereikia dar vienos „Fenerbahce Ulker“ pergalės ir du lietuviai taps Turkijos čempionais

Ketvirtosiose Turkijos vyrų krepšinio lygos finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Šarūnu Jasikevičiumi šeštadienį varžovų aikštelėje 85:74 (23:17, 14:19, 27:13, 21:25) nugalėjo Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lietuviai

Pirmuosius du finalo serijos mačus čempionai savo aikštelėje laimėjo 81:59 (21:16, 23:17, 23:16, 14:10) ir 95:74 (26:20, 18:26, 29:17, 22:11), o trečiąsias rungtynes svetur pralaimėjo po pratęsimo 93:97 (21:23, 24:27, 22:22, 17:12, 9:13).

D.Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po triskart suklydo ir prasižengė. Per beveik 28 žaidimo minutes (27:52) jis pataikė vienintelį tritaškį, 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Š.Jasikevičiaus sąskaitoje – pramestas dvitaškis, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys bei klaida (11 min. 43 sek.).

19 taškų prie pergalės prisidėjo Oguzas Savašas, 18 – Emiras Preldžičius, 17 – Roko Leni Ukičius, 10 – Omeras Onanas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Tutku Ačikas, Jerry'is Johnsonas ir Lukša Andričius (po 13 tšk.), Joshua Shippas bei Prestonas Shumpertas (po 10 taškų).

Penktąsias šalies krepšinio pirmenybių finalo serijos rungtynes komandos žais antradienį.