2014 12 26

„Thunder“ krepšininkai Kalėdų proga pasidovanojo pergalę prieš NBA čempionus

Antrose NBA Kalėdinėse rungtynėse San Antonijuje čempionų titulą ginantis „Spurs“ (18/12) klubas turėjo pripažinti „Oklahoma City Thunder“ (14/16) ekipos pranašumą – 106:114 (27:29, 20:21, 30:26, 29:38).
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“/AP nuotr.

Rungtynių pradžioje į priekį pabėgo „Thunder“ ekipa, kuri po 6 minučių pirmavo 19:11. Šešis taškus svečiams per šį laiką įmetė puikiai žaidęs S.Adamsas. Kiek vėliau M.Bonneris tritaškių atstatė lygybą (25:25), tačiau pirmąjį ketvirtį laimėjo „Thunder“ – 29:27.

Antrajame ketvirtyje žaidimas klostėsi lygiai, tačiau kur kas dažniau priekyje buvo „Thunder“ ekipa, vienu metu turėjusi 6 taškų persvarą (46:40). Vis dėlto, prieš didžiąją pertrauką komandas teskyrė metimas – 50:47.

Panašiai žaidimas vyko ir po pertraukos, o „Thunder“ sugebėjo vėl pirmauti. Sužaidus pusę ketvirčio jų pranašumas pasiekė dviženklį skaičių (63:53), kurį pavyko išlaikyti tris minutes (74:64). „Spurs“ per likusį laiką įmetė 13 taškų, o praleido tik 2 ir po trijų ketvirčių minimaliai pirmavo – 77:76.

Lemiamą ketvirtį „Spurs“ pradėjo susikraudami nedidelę persvarą (86:82), kurią dviem atakomis ištirpdė į aikštę grįžęs R.Westbrookas. Kėliniui persiritus į antrąją pusę keturi iš eilės įžaidėjo taškai ir A.Morrow tritaškis „Thunder“ leido susikrauti 9 taškų persvarą (102:93), tačiau T.Splitteris ir M.Ginobili labai greit ją sumažino (103:98). Vis dėlto, paskutinėmis minutėmis iniciatyvą turėję svečiai jos neišleido ir įveikė NBA čempionus.

„Thunder“: R.Westbrookas (14/27 dvit., 0/1 trit.6/8 baud., 11 rez. perd.) 34, S.Ibaka (3/4 trit., 9 atk. kam.) 21, S.Adamsas (15 atk. kam.) 16, A.Morrow (3/5 trit.) 15, P.Jonesas 14.

„Spurs“: M.Bonneris (3/8 trit.) 17, T.Duncanas (6/13 dvit.) 15, T.Splitteris (7/10 dvit., 7 atk. kam.) ir C.Josephas po 14, D.Greenas (2/8 trit.) 12, M.Ginobili (7 atk. kam., 13 rez. perd.) 11, T.Parkeris (5/9 dvit.) 10.