2013 12 05

Trijų lietuvių vienuolikė baigė savo pasirodymą Turkijos futbolo taurės turnyre

Trečiadienį 2013–2014 metų sezono Turkijos futbolo taurės turnyro ketvirtajame rate trijų lietuvių „Gaziantepspor“ klubas svečiuose 2:3 (0:0) nusileido antroje šalies lygoje žaidžiantiems „Inegolspor“ futbolininkams ir pasitraukė iš varžybų.
Marius Stankevičius
Marius Stankevičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vartininkas Žydrūnas Karčemarskas mačui nebuvo registruotas, visą susitikimą žaidęs gynėjas Marius Stankevičius 30-ą minutę buvo įspėtas, o pagrindinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs puolėjas Darvydas Šernas 58-ą minutę vietą aikštėje užleido vieną iš svečių įvarčių įmušusiam Cenkui Tosunui (68 min.).

Antrojo įvarčio autorius svečių gretose – Turgutas Sahinas (82 min.).

Nugalėtojų gretose dusyk pasižymėjo Kemalas Hasturkas (55 ir 70 min.), kartą – Raifas Demiras (90 min.).