2010 12 27

Trileris Bolonijoje: fantastiška D.Gailiaus klubo pergalė po 3 pratęsimų

Vienintelėse sekmadienį Italijos pirmenybėse žaistose rungtynėse vyko tikras trileris. Nors Deivido Gailiaus atstovaujama komanda šventė pergalę net po trijų pratęsimų, fantastiškai sužaidę pabaigoje laimėjo net 16 taškų skirtumu. Bolonijos „Canadian Solar“ klubas namuose po 55 min. kovos rezultatu 116:100 (17:17, 13:14, 13:20, 24:16, 14:14, 19:19, 16:0) palaužė Kremonos „Vanoli-Braga“ krepšininkų pasipriešinimą.
D.Gailius nugalėtojams taškų nepelnė
D.Gailius / Mindaugo Kašalyno nuotr.
Temos: 1 Deividas Gailius

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Gailius per pagrindinį laiką nepelnė nė taško, o prieš pratęsimą turėjo net minus 8 naudingumo balus. Vis dėlto treneris lietuviu pasitikėjo ir per pratęsimus. Puolėjas per 32 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas, po 4 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 36 taškus (8/9 dvit., 2/9 trit., 14/14 baudų) surinkęs, 5 atšokusius kamuolius sugriebęs ir 9 varžovų pražangas išprovokavęs suomis Petteri Koponenas. Kennedy Winstonas pridėjo 24 taškus ir 14 atkovotų kamuolių. Jaredo Homano sąskaitoje – 22 taškai, 15 atkovotų bei 5 perimti kamuoliai ir 8 išprovokuotos pražangos.

Svečiams Earlas Rowlandas (4 per. kam.) pelnė 23, Marko Miličius (8/12 dvit., 12 atk. kam.) – 21, Je'Kelis Fosteris (10 per. kam.) – 19, Arturas Drozdovas (9 atk. kam.) – 12 taškų.

Bolonijos komanda (6 pergalės ir 5 pralaimėjimai) 16 komandų turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą, o Kremonos klubas (5/6) liko devintas.