2013 03 21

Trys lietuviai Estijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse pelnė 54 taškus

Dvyliktą pergalę 25-ose Estijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo bei į penktąją vietą devynių komandų turnyre pakilo Pernu „Parnu“ klubas su Osvaldu Matulioniu ir Augustu Pečiukevičiumi, namuose 83:70 (22:22, 22:13, 19:16, 20:19) įveikęs pirmą nesėkmę patyrusią čempionato lyderę Egidijaus Dimšos Tartu „Rock“ (13 pergalių ir 1 pralaimėjimas) komandą.
Egidijus Dimša
Egidijus Dimša / facebook.com

O. Matulionis nugalėtojams pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 8 (2 – puolime) ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 7 kartus suklydo bei dusyk prasižengė. Per beveik 36 žaidimo minutes (35:47) lietuvis pataikė 4 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 7 bei realizavo 6 baudų metimus iš 9.

A. Pečiukevičius į varžovų krepšį įmetė 19 taškų, gynyboje sugriebė 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, penkiskart suklydo bei trissyk prasižengė. Per daugiau nei 36 žaidimo minutes (36:14) jis prametė abu tritaškius, pataikė 6 dvitaškius metimus iš 9 bei 7 baudų metimus iš 10.

E. Dimšos sąskaitoje – 13 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 2/5, baudos 6/10) taškų, 8 po krepšiais atkovoti (4 -puolime) kamuoliai, klaida bei išnaudotas 5 pražangų limitas (28 min. 58 sek.).

20 taškų prie pergalės prisidėjo Rainas Raadikas, po 6 – Rannaras Raapas bei Kristjanas Evartas.

Svečių gretose rezultatyviai rungtyniavo Justinas Ingramas (14 tšk.), Timo Eichfussas (10 tšk.) bei Rainas Veidemanas (9 taškai).