2010 11 01

Turkijoje vėl blykstelėjo Darjušas Lavrinovičius

Trečią pergalę iš eilės Turkijos vyrų krepšinio pirmenybių pradžioje iškovojo čempiono titulą ginantis Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas, kuris svečiuose 97:68 (16:14, 25:16, 36:17, 20:21) sutriuškino aštuntoje pozicijoje esančią Izmiro „Bornova Belediye“ (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) komandą.
D.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 12 taškų
D.Lavrinovičius išlieka rezultatyvus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei dukart prasižengė. Per 22 minutes D.Lavrinovičius pataikė 2 tritaškius iš 4, abu dvitaškius bei 7 baudų metimus iš 8.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Omeras Onanas, 13 – Oguzas Savašas, 9 – Mirsadas Turkčanas.

Pirmą pralaimėjimą trečiojo turo mače patyrė ketvirtą vietą išsaugojusi čempionato debiutantė Edirnės „Olin“ ekipa su trimis lietuviais, kuri išvykoje 62:70 (16:22, 14:14, 9:20, 23:14) turėjo pripažinti trečioje pozicijoje esančių Bandirmos „Banvitspor“ (2/1) krepšininkų pranašumą.

Vidas Ginevičius į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 10 taškų, sugriebė bei perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė. Per 29 minutes lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Simonas Serapinas bei Renaldas Seibutis šiam mačui nebuvo registruoti.

13 taškų debiutantams pelnė Seth Doliboa, 9 – Predragas Samardžiskis, 8 – Čanas Akinas.