2013 10 24

Turkijos moterų krepšinio pirmenybių rungtynėse trys Lietuvos rinktinės narės pelnė 34 taškus

Antrąją pergalę šio sezono Turkijos moterų krepšinio lygos reguliariojo sezono antrajame ture iškovojo Gintarės Petronytės Antalijos „Homend Belediyesi“ komanda, trečiadienį namuose 93:79 (25:19, 30:16, 21:23, 17:21) nugalėjusi antrąją nesėkmę patyrusią Kamilės Nacickaitės Ankaros „TED Kolejliler“ ekipą.
Gintarė Petronytė
Gintarė Petronytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

G. Petronytė nugalėtojoms pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 varžovių metimus ir trissyk prasižengė. Per 20 su puse žaidimo minutės (20:35) vidurio puolėja pataikė 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

30 taškų prie pergalės prisidėjo Evanthia Maltsi, 11 – Yvonne Turner, 9 – Naile Čirak.

K. Nacickaitė viešnioms pelnė 18 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik 22 taškus į aikštės šeimininkių krepšį įmetusiai Marcedes Walker. Per 36 minutes (36:09) lietuvė pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 8 bei realizavo 10 baudų metimų iš 11. Be to ji sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir prasižengė 4 sykius.

Taip pat po dvi pergales čempionato starte iškovojo Stambulo „Galatasaray Odea Bank“, Stambulo „Universitesi SK“ ir Kaizerio KASKI krepšininkės.

Antrąją nesėkmę patyrė ir Izmiro „Konak Belediyesi“ klubas su Marina Solopova, namuose 39:62 (10:17, 9:15, 16:17, 4:13) pralaimėjusi Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ komandai.

Lietuvos krepšininkės sąskaitoje – 2 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/2) taškai, 2 gynyboje sugriebti bei 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas bei po 3 klaidas ir pražangas per 22 minutes (22:13).

15 taškų šeimininkėms pelnė Latoya Thomas, 10 – Christi Thomas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nevriye Yilmaz (17 tšk.), Šebnem Kimyacioglu (13 tšk.) bei Shavonte Zallous (12 taškų).