2014 10 28

„Utena“ naujokės debiutą pažymėjo pergale prieš „Jaunuosius talentus“

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) penktajame ture pasiekė „Utenos“ (5/0) ekipa, namuose 103:51 (30:12, 26:6, 24:16, 23:17) nepalikusi vilčių Vilniaus „Jauniesiems talentams“ (0/5).
Eglė Šikšniūtė
Eglė Šikšniūtė / kavolelis.lt nuotr.

Alfredo Vainausko auklėtinės savo pranašumą ėmė įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 30:12. Antrajame ketvirtyje šeimininkės dar labiau suaktyvino gynybą ir po dviejų kėlinių niekam nebekilo klausimų, kas šį vakarą stipresnis – 56:18.

Šiame susitikime „Utenos“ gretose debiutavo 18-metė uteniškė Austėja Serbentaitė, kuri per 5 minutes spėjo pasižymėti 4 taškais (2/2 dvitaškiai) ir 3 atkovotais kamuoliais.

„Utena“: Eglė Šikšniūtė (8 atk. kam.) 17, Greta Šniokaitė 16, Kristina Alminaitė (7 atk. kam.) 13, Eglė Šulčiūtė 12, Sandra Linkevičienė 10.

„Jauniejie talentai“: Ina Mylko ir Gabija Meškonytė po 11.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai, taškų santykis):

1. „Utena“ 5 5 0 10 453:291
2. Marijampolės „Sūduva“ 5 5 0 10 455:326
3. Klaipėdos „Fortūna“ 5 3 2 8 394:297
4. Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ 5 3 2 8 328:279
5. Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ 5 3 2 8 363:323
6. Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“ 5 1 4 6 314:341
7. Vilniaus „Jaunieji talentai“ 5 0 5 5 298:459
8. „Šiauliai-Universitetas“ 5 0 5 5 193:482