2015 04 30

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergale pradėjo LKL ketvirtfinalio seriją

Vilniaus „Lietuvos rytas“ LKL ketvirtfinalio serijos pirmosiose rungtynėse tik du kėlinius nuolaidžiavo „Šiaulių“ krepšininkams. Po pertraukos spurtavę vilniečiai iškovojo pergalę 97:69 (23:17, 19:22, 29:11, 23:19) ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1:0.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pirmąjį kėlinį 23:17 laimėjo vilniečiai, bet antrajame šiauliečiai jau buvo kovingesni ir po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė tik trys taškai.

Vilniaus krepšininkai tikrąjį veidą parodė tik trečiajame kėlinį, kuriame triumfavo 29:11 ir intriga išnyko.

Mindaugas Lukauskis buvo rezultatyviausias su 22 taškais, Gediminas Orelikas pridėjo 15 taškų. Artūras Valeika pelnė 11 taškų, Adas Juškevičius – 10.

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį vyks Šiauliuose.

„Lietuvos rytas“: M. Lukauskis 22, G. (25 naud. balai), G. Orelikas 15, T. Leslie 13, A. Valeika 11 (9 atk. kam.), Ž. Janavičius 7, M. Gecevičius (6 rez. perd.) ir B. Baronas – po 6.

„Šiauliai“: J. Jucikas 19, R. Giedraitis 11, K. Babkauskas ir V. Šulskis – po 7, G. Leonavičius ir M. Kumpys – po 6.