2011 02 11

Vilniaus „Perlui“ nepavyko patekti į Maroke vykstančio turnyro pusfinalį

Ketvirtadienį Vilniaus „Perlas“ draugiškame turnyre Maroke išbandė jėgas su Makedonijos čempionato ir vienais iš Balkanų lygos lyderių Kavadarčio „Feni Industries“ klubu.
Vilmantas Dilys (nr. 21)
Vilmantas Dilys (nr. 21) / D.Mataičio/Scanpix nuotr.
Temos: 1 Marokas

Rungtynių pradžioje R.Štelmaherio auklėtiniai pirmavo 15:3, tačiau „Feni Industries“ pasinaudojo po keitimų išsiderinusiu lietuvių žaidimu, rezultatą persvėrė (18:23) ir nedidelį skirtumą išlaikė iki pat vidurio pertraukos (37:42). Nors vilniečiai ir bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau 30 minutę makedonų pranašumas padidėjo iki 9 taškų (54:63).

Ketvirto kėlinuko metu „Perlo“ žaidėjai atidavė paskutines jėgas ir beveik panaikino priešininkų pranašumą – likus žaisti 30 sekundžių V.Dilys pelnė dvitaškį su pražanga, tačiau makedonai sėkmingai metė baudos metimus ir šventė galutinę pergalę – 75:76.