2014 03 02

Vokietijos krepšinio lygoje lietuviai žaidė rezultatyviai

Penkioliktąją pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXIV turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Benu Veikalu, šeštadienį namuose 80:79 (19:23, 20:15, 18:20, 23:21) įveikęs tryliktojoje pozicijoje likusią Brėmerhafeno „Eisbaren“ (9 pergalės ir 15 pralaimėjimų) ekipą su Adu Juškevičiumi.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jamelas McLeanas (14 tšk.), Ryanas Brooksas (13 tšk.) ir Benas Veikalas (12 taškų).

Per 31 minutę (30:54) Benas Veikalas pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei sykį prasižengė.

Svečiams po 15 taškų pelnė Darius Adamsas ir Adas Juškevičius, 13 – Derrickas Allenas.

Per 28 žaidimo minutes Lietuvos krepšininkas pataikė 3 tritaškius iš 3 bei 3 dvitaškius iš 5, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Devintąją pergalę iškovojo keturioliktoje vietoje likęs Lauryno Samėno Tryro TBB klubas, 78:76 (13:23, 23:13, 20:21, 22:19) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius Braunšveigo „Nwe Yorker Phantoms“ (10/14) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę 17 taškų ir 2 rezultatyvūs perdavimai. 29 su puse minutės (29:24) aikštelėje praleidęs L.Samėnas pataikė 3 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 bei visus 4 baudų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Miuncheno „Bayern“ (20/3) komanda.