Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VTB: Kęstučio Kemzūros ir Rimo Kurtinaičio klubai laimėjo, o Ramūno Butauto – pralaimėjo

Rimas Kurtinaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį vakare sužaistos trys VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose žaidė lietuvių treniruojamos komandos.

Trečiąją pergalę iš dešimties galimų iškovojo ir į septintąją vietą A grupėje pakilo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ klubas, savo aikštėje 97:81 (24:16, 23:19, 21:23, 29:23) nugalėjęs Talino „Kalev“ ekipą.

Kitos A grupės rungtynės:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ 82:71 (24:25, 25:12, 16:25, 17:9)

„Doneck“ – Sankt Peterburgo „Spartak“ 91:65 (16:11, 25:19, 21:21, 29:14)

Kazanės „Uniks“ – Zgoželeco „Turow“ 88:74 (16:27, 26:16, 26:14, 20:17)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 10 9 1 90
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80
3. Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 9 6 3 66,7
4. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 10 5 5 50
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 9 4 5 44,5
7. Nimburko ČEZ (Čekija) 10 3 7 30
8. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30
9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 9 2 7 22,2
10. Talino „Kalev“ (Estija) 9 2 7 22,2

Šeštąją nesėkmę dešimtosiose rungtynėse patyrė ir į septintąją poziciją B grupėje nukrito Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF ekipa, namuose po atkaklios ir permainingos kovos 84:88 (19:12, 19:26, 15:26, 31:24) nusileidusi antroje vietoje su devyniomis pergalėmis iš dešimties galimų esančiam Maskvos CSKA klubui.

B grupėje pirmauja dešimtąją pergalę iš eilės iškovojęs Maskvos srities „Chimki“ klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis. „Chimki“ krepšininkai sekmadienį svečiuose 91:58 (28:14, 20:15, 16:9, 27:20) nugalėjo Samaros „Krasnyje Krylja“.

Kitos B grupės rungtynės:

Mariupolio „Azovmaš“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 85:74 (18:24, 21:15, 30:20, 16:15)

Liubercų „Triumf“ – „Astana“ 82:81 (20:19, 29:21, 21:19, 12:22)

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 10 10 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 10 5 5 50
4. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 10 5 5 50
5. Minsko „Čmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4
6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4
7. Rygos VEF (Latvija) 10 4 6 40
8. „Astana“ (Kazachstanas) 10 3 7 30
9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 24sek