Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VTB lygoje Klaipėdos „Neptūnas“ Mariupolyje krito prieš „Azovmaš“

Rungtynių akimirka
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos „Neptūnas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aštuntą nesėkmę dešimtose VTB Jungtinės lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dešimties komandų B grupės turnyro autsaideris Klaipėdos „Neptūnas“, sekmadienį Ukrainoje 74:85 (24:18, 15:21, 20:30, 15:16) nusileidęs devintojoje pozicijoje likusiai Mariupolio „Azovmaš“ (3/7) ekipai.

24 taškus pralaimėjusiems pelnė Martynas Mažeika, 16 – Simas Galdikas, 12 – Valdas Vasylius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Danielis Kickertas (23 tšk.), Colemanas Collinsas ir Igoris Zaicevas (po 15 taškų).

B grupėje su devyniomis pergalėmis iš eilės pirmauja Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 9 9 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 9 8 1 88,9
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 9 5 4 55,6
4. Minsko „Čmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4
5. Rygos VEF (Latvija) 9 4 5 44,4
6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 9 4 5 44,4
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4
8. „Astana“ (Kazachstanas) 9 3 6 33,3
9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmosiose sekmadienį jau pasibaigusiose A grupės rungtynėse „Doneck“ krepšininkai išvykoje 91:65 (16:11, 25:19, 21:21, 29:14) nugalėjo Sankt Peterburgo „Spartak“.

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių galimų laimėjęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 9 8 1 88,9
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 9 7 2 77,8
3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 9 6 3 66,7
4. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 9 5 4 55,6
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 9 4 5 44,5
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 8 2 6 25
9. Talino „Kalev“ (Estija) 8 2 6 25
10. Nimburko ČEZ (Čekija) 9 2 7 22,2

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek