2014 11 20

„Žalgirio“ grupėje Eurolygoje „Uniks“ nugalėjo „Anadolu Efes“

Eurolygos A grupės rungtynėse Kazanės „Uniks“ (2/4) krepšininkai trenerio Jevgenijaus Pašutino sugrįžimą pažymėjo pergale. Rusijos klubas namuose 67:64 (14:18, 14:16, 15:19, 24:11) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (4/2).
Kostas Kaimakoglou ir Keithas Langfordas
Kostas Kaimakoglou ir Keithas Langfordas / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Trečiojo kėlinio viduryje Turkijos klubo persvara buvo pasiekusi 15 taškų ribą – 43:28. Rusai kiek sumažino atsilikimą (43:50), tačiau kėlinio pabaigoje M.Janningas smeigė tritaškį.

Lemiamą ketvirtį „Uniks“ pradėjo spurtu 15:2 ir persvėrė rezultatą – 58:55. Likus žaisti 5 sekundes ir „Uniks“ pirmaujant 65:62 D.Draperis buvo sustabdytas pražanga. „Anadolu Efes“ gynėjas sumetė baudas, tačiau K.Langfordas atsakė tuo pačiu, o paskutinę sekundę D.Draperio nepataikė iš toli.

„Uniks“: K.Langfordas (2/9 dvit., 11/14 baud., 11 išprov. praž.) 19, D.Fischeris (6/6 dvit., 9 atk. kam.) 16, K.Kaimakoglou 10, C.Jerrellsas 9.

„Anadolu Efes“: D.Šaričius (9 atk. kam.) 13, D.Balbay (5/5 dvit.) 11, M.Janningas 10, C.Osmanas ir M.Bjelica po 8.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija) 4 1 456:398
2. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 4 2 441:422
3. Kauno „Žalgiris“ 3 2 390:368
4. „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 2 3 379:444
5. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 2 4 447:440
6. Sasario „Dinamo“ (Italija) 1 4 409:450