„Žalgirio“ naujokas Willas Cherry patyrė traumą

Willas Cherry
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Willas Cherry
0

Naujasis Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas iš JAV Willas Cherry antradienio LKL rungtynėse, kuriose Lietuvos čempionai 95:47 sutriuškino „Mažeikius“, patyrė traumą.

Legionierius patyrė traumą pirmojo kėlinuko pabaigoje, kai kryptelėjo čiurną ir skausmo perkreiptu veidu sėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

W.Cherry gana ilgai prižiūrėjo medikai, tačiau į aikštę grįžti legionierius nebegalėjo.

„Žalgiris“ savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad W.Cherry trauma iš pirmo žvilgsnio nėra rimta.

Iki susižeisdamas į „Mažeikių“ krepšį W.Cherry per 9 minutes buvo spėjęs įmesti 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit.), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklysti ir išprovokuoti pražangą.