2010 01 30

„Žalgiris“ gavo dar vieną antausį

Regis, triuškinantis pralaimėjimas Eurolygos „Top 16“ etapo starte Kauno „Žalgirio“ krepšininkus kaip reikiant išmušė iš vėžių. Kauniečiai nesugebėjo atsigauti ir šeštadienį gavo dar vieną skaudų antausį.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 BC Ventspils

Šeštadienį vykusiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Latvijoje „Žalgiris“ 80:94 (21:25, 17:22, 18:22, 24:25) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Ventspils“ komandai, kuriai tai buvo septintoji pergalė, o kauniečiams antrasis pralaimėjimas.

Šeimininkai jau 16-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (40:30). Nors netrukus Mario Delašas pelnė du taškus, tritaškį su varžovo pražanga pataikė Martynas Pocius ir skirtumas sumenko iki 4 taškų – 36:40.

Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Ventspilio krepšininkai ilsėtis išėjo turėdami saugų 9 taškų pranašumą – 47:38.

29-ąją minutę Mirza Begičius buvo sumažinęs „Žalgirio“ atsilikimą iki 8 taškų (56:64), bet netrukus Sandis Buškevicas smeigė tritaškį, Ernestas Kalve pataikė dvitaškį ir „Ventspils“ pabėgo į priekį – 69:56.

Paskutiniame kėlinyje žalgiriečiai dar bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau kur aks taikliau juos metę Ventspilio krepšininkai neleido suabejoti savo užtikrinta ir pelnytai iškovota pergale.

Kauno ekipai jau padėti galėjo pasveikęs Tadas Klimavičius, visgi 11 puolėjo pelnytų taškų pergalei neužteko.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 15, Tadas Klimavičius 11, Adas Juškevičius 10, Aleksandras Čapinas 9, Marcusas Brownas 8 (1/9 dvitaškių).

„Ventspils“: Ernestas Kalve 25, Dairis Bertanis 24, Sandis Buškevicas 17, Marekas Jurevičius 10.