2010 11 28

„Žalgiris“ VTB lygoje nugalėjo T.Pačėso auklėtinius

Ketvirtą pergalę iš eilės VTB Vieningosios lygos turnyre iškovojo Kauno „Žalgiris“. Be Traviso Watsono į Lenkiją išvykę kauniečiai sugebėjo įveikti Tomo Pačėso treniruojamą „Asseco Prokom“ komandą rezultatu 73:60.
Žalgiriečiams atiteks didžiausia suma
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Du pirmus kėlinius vyko kova dėl kiekvieno taško, tačiau po ilgosios pertraukos žalgiriečiai sugebėjo atitrūkti – kelios iš eilės tikslios atakos, DeJuano Collinso ir Martyno Pociaus taškai, sėkminga gynyba ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių leido įgyti pranašumą, kurį komanda išsaugojo iki pat finalinės sirenos.

Lenkijos čempionų ekipa šiame turnyre turi dvi pergales ir patyrė trečią nesėkmę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė D.Collinsas ir Mantas Kalnietis – po 12 taškų, Martynas Pocius ir Paulius Jankūnas surinko po 10, Artūras Milaknis – 8, pagirtinai pastaruoju metu rungtyniaujantis Mirza Begičius pridėjo 7 taškus ir blokavo 3 varžovų metimus.