2011 01 28

Majamio „Heat“ po prasto ketvirto kėlinio nusileido Niujorko klubui (video, visi rezultatai, „Top 5“)

Keturioliktą nesėkmę 45-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į trečią vietą Rytų konferencijoje nukrito Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ klubas.
Lebronas Jamesas po rungtynių neprarado geros nuotaikos.
LeBronas Jamesas po rungtynių neprarado geros nuotaikos. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose Majamio krepšininkai 88:93 (24:23, 24:23, 25:18, 15:29) nusileido šeštoje pozicijoje Rytuose esančiai Niujorko „Knicks“ (24 pergalės ir 21 pralaimėjimas) komandai, kuriai tai buvo antra pergalė iš eilės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ž.Ilgauskas taškų nepelnė – vos per 4 žaidimo minutes (4:12) jis prametė vienintelį dvitaškį metimą.

34 taškus svečiams, kurie patyrė penktą pralaimėjimą per šešerias pastarąsias rungtynes, pelnė Dwyane'as Wade'as (16 atkovotų kamuolių), 24 – LeBronas Jamesas (11 sugriebtų kamuolių), 15 – Jamesas Jonesas, 8 – Joelis Anthony.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Amare'as Stoudemire'as (24 tšk.), Danilo Gallinari (20 tšk.), Landry Fieldsas (19 tšk. bei 13 atk. kam.) ir Shawne'as Williamsas (11 tšk.).

Niujorko „Knicks“ nutraukė septynių iš eilės tarpusavio pergalių seriją prieš Majamio klubą.

Šiame susitikime dėl traumos vis dar negalėjo žaisti Chrisas Boshas, o L.Jamesas lemiamomis akimirkomis nepataikė iš patogių pozicijų.

„Ši pergalė mums labai svarbi psichologiškai. Šį sezoną pralaimėjome šiai komandai abu kartus ir labai norėjome pagaliau laimėti. Dabar jau žinosime, kad jie yra nugalimi“, – sakė Danilo Gallinari.