2023 05 30

E.Bendžiaus siautulio nepakako: „Olimpia“ padidino persvarą pusfinalio serijoje

Eimantas Bendžius su Sasario „Dinamo“ klimpsta Italijos lygos pusfinalio serijoje – lietuvio atstovaujama komanda 75:80 (19:13, 19:26, 18:21, 19:20) vėl krito prieš Milano „Olimpia“ ekipą.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių Milano krepšininkai pirmauja jau 2-0.

E.Bendžius puikiai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų savo sąskaitoje.

Rungtynes lietuvis baigė pelnęs 20 taškų (3/4 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud. met.), per 26 minutes, taip pat kartą prasižengė, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojų gretose Luigi Datome buvo rezultatyviausias su 19 taškų.

„Dinamo“ krepšininkai pataikė iš viso 7 tritaškius, iš kurių 4 – E.Bendžius. Sasario komandos pataikymas iš toli tesiekė 24 proc. (7/29 trit.).

„Olimpia“: L.Datome 19, Sh.Shieldsas 14, S.Napieras 13, B.Baronas 11.

„Dinamo“: E.Bendžius 20, Ch.Dowe 12, D.Stephensas ir O.Diopas po 10.