2016 09 25

Iš keturių Italijoje žaidžiančių lietuvių gerai pasirodė tik Tautvydas Lydeka

Kontrolines krepšinio rungtynes žaidė trys Italijos klubai, savo sudėtyse turintys Lietuvos žaidėjų. Geriausiai iš jų sekėsi „centrui“ Tautvydui Lydekai, kuris džiaugėsi trofėjumi.
Tautvydas Lydeka
Tautvydas Lydeka / „Scanpix“ nuotr.

Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa 86:72 (16:26, 17:21, 33:7, 22:18) pranoko Turino „Fiat“ klubą kontrolinio turnyro finale.

T.Lydeka nugalėtojams per 17 minučių įmetė 8 taškus (4/5 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir mačą užbaigė su 14 naudingumo balų.

Dariusas Johnsonas-Odomas lietuvio komandą vedė į priekį – pelnė 27 taškus (6/11 trit.).

Kantu „Pallacanestro“ klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis kontrolinėse rungtynėse 68:69 pralaimėjo Trento „Dolomiti Energia“.

Kantu klube žaidžiantis V.Kariniauskas per 14 su puse minutės taškų nepelnė (0/2 dvit.), atliko du rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pora pražangų, kartą suklydo ir tenkinosi vienu naudingumo balu.

Alonso Fordo turnyro finale Pezaro „Consultinvest“ komandai su dviem lietuviais nepasisekė laimėti – 71:76 po pratęsimo krito prieš Venecijos „Umana“.

Pralaimėtojams Donatas Zavackas pelnė keturis, o Simas Jasaitis – du taškus.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius