2015 10 08 /2015 10 09

Jono Mačiulio akistatoje su NBA klubu liejosi lietuvio kraujas, jis nebaigė mačo

Jonui Mačiuliui nesiseka. Antrą kartą per vieną savaitę rungtynių metu lietuvis gavo stiprų smūgį į akį. Šį kartą Madrido „Real“ puolėjui dvikovoje su „Boston Celtics“ buvo pralietas kraujas. Europos čempionato atradimu tapęs krepšininkas vėl nebaigė rungtynių.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Stopkadras

Antrojo kėlinio pabaigoje grumdamasis dėl kamuolio J.Mačiulis griuvo ant žemės. Kamuolį taip pat gaudęs „Celtics“ gynėjas Isaiah Thomasas netyčia keliu pataikė varžovui į akį.

J.Mačiulio veidas pasruvo krauju. Panašu, kad NBA krepšininkas prakirto Lietuvos rinktinės nariui antakį.

„Real“ gydytojai suskubo prie žaidėjo ir stabdė kraujavimą rankšluosčiu. Teisėjas nurodė J.Mačiuliui palikti aikštę ir susitvarkyti rūbinėje.

Kai krepšininkas, atrodo, apsivalė žaizdą, nebenorėjo traukti į rūbinę, bet arbitras buvo neperkalbamas. Be to, iš antakio vėl pasruvo kraujas.

Skausmingas J.Mačiulio epizodas

Lietuvis jį vos spėjo valyti kraujo dėmėmis jau išteptu rankšluosčiu. J.Mačiuliui beliko tik keiktis.

30-ies Europos vicečempionas penktadienį Ispanijos supertaurės pusfinalyje dėl stipraus akies sumušimo nebaigė rungtynių su Malagos „Unicaja“. Kairė krepšininko akis dar rungtynėse su „Celtics“ buvo kiek primerkta.

„Celtics“ gynėjas keliu pataikė į kitą J.Mačiulio akį.

J.Mačiulis penktadienį Ispanijos supertaurės pusfinalyje dėl stipraus akies sumušimo nebaigė ir rungtynių su Malagos „Unicaja“.

Socialiniuose tinkluose J.Mačiulis sulaukė ispanų palaikymo. „Mačiulis kovodamas dėl kiekvieno kamuolio palieka savo odą“; „Mačiulis sugeria visus smūgius“, – rašė internautai.

J.Mačiulis baigė rungtynes jas stebėdamas iš tribūnų. „Real“ legionierius įsitaisė pirmojoje eilėje už komandos atsarginių suolo.

Iki epizodo J.Mačiulis per 11 minučių spėjo pelnyti 3 taškus (0/1 trit., 3/4 baud.), atkovoti ir perimti po kamuolį, bet suklydo 3 kartus.

Beje, pirmosiomis minutėmis būtent J.Mačiulis baudų metimais atidarė taškų sąskaitą „Real“ ir „Celtics“ dvikovoje.

Stopkadras/Jonas Mačiulis po rungtynių

Ispanijoje „Celtics“ užtikrintai nugalėjo Madrido „Real“ komandą 111:96 (25:23, 29:20, 31:26, 26:27). Daug intrigos nebuvo – po pertraukos svečiai iš NBA užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą.

Nugalėtojams Avery Bradley surinko 17, Isaiah Thomasas – 15, Terry Rozieris – 14, Davidas Lee (11 atk. kam.) – 13 taškų.

„Real“ gretose Trey Thompkinsas įmetė 24 taškus, Felipe Reyesas ir Sergio Llullas (6 rez. perd.) pridėjo po 15, Sergio Rodriguezas (6 rez. perd.) – 13, Andresas Nočioni – 11 taškų.

Prieš porą dienų „Celtics“ Milane sutriuškino „Emporio Armani“ ekipą 124:91.