2017 02 19

Pakeliui į Karaliaus taurės finalą „Real“ ekipai prireikė dar vieno stebuklo

Madrido „Real“ prireikė pratęsimo, kad rezultatu 102:96 (15:20, 29:15, 24:29, 21:25, 13:17) įveiktų Vitorijos „Baskonia“ ekipą ir prasibrautų į Ispanijos Karaliaus taurės finalą.
Rudy Fernandesas
Rudy Fernandesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Baskų krepšininkai iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 3 minutėms turėjo 8 taškų pranašumą (87:79), tačiau jo neišsaugojo. Sergio Llullas tritaškiu išlygino rezultatą ir nubloškė komandas į pratęsimą.

Rezultatyviausiai „Real“ gretose žaidė 17-metis slovėnų talentas Luka Dončičius ir S.Llullas, surinkę po 23 taškus. Anthony Randolphas pelnė 20.

Jonas Mačiulis žaidė 10 minučių, pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Vitorijos klubo puolėjas Tadas Sedekerskis aikštelėje nepasirodė. „Baskonia“ komandai Rodrigue‘as Beaubois pelnė 27, Adamas Hanga – 19 taškų.

Primename, kad sudėtingai Madrido ekipai klostėsi ir ketvirtfinalio mačas, kuriame Andoros „Morabanc“ ekipą taip pat įveikė tik per pratęsimą. Jį „Real“ išplėšė per 2 minutes panaikindamas 7 taškų deficitą.

Finale „Real“ susitiks su „Valencia“, kuri 76:67 nugalėjo „Barcelona“.