2017 04 25

Pirma Eurolygos finalo ketverto dalyvė – Stambulo „Fenerbahče“

Stambulo „Fenerbahče“ antradienį tapo pirmąja Eurolygos finalo ketverto dalyve. Turkijos ekipa namuose 79:61 (18:17, 19:13, 15:12, 27:19) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3:0.
Bogdanas Bogdanovičius
Bogdanas Bogdanovičius / Eurolygos nuotr.

Po pirmojo kėlinio turkai turėjo vos taško pranašumą, bet iki didžiosios pertraukos padidino skirtumą iki septynių taškų – 37:30. Prieš lemiamą kėlinį „Fenerbahče“ pirmavo dešimčia taškų 52:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Fenerbahče“ spurtavo 11:0 ir intriga šiose rungtynėse nebegrįžo.

Stambulo klubas pateikė staigmeną, kai dukart nugalėjo „Panathinaikos“ jų pačių tvirtovėje. Tai pirmas atvejis nuo to laiko, kai Eurolygos atkrintamosiose kovose yra žaidžiama iki trijų pergalių.

„Fenerbahče“ yra pirma ekipa iš Turkijos, kuriai pavyko finalo ketvertą pasiekti trečius metus iš eilės.

Pirmąsias rungtynes turkai laimėjo rezultatu 71:58, antrąsias – 80:75.

„Fenerbahče“ treneris Željko Obradovičius laimėjo Eurolygą yra laimėjęs jau aštuonis kartus.

„Fenerbahče“: B.Dixonas 13, J.Nunnally 12, E.Udoh, B.Bogdanovičius, N.Kaliničius ir L.Datome po 10.

„Panathinaikos“: K.C.Riversas 16, C.Singletonas 12.