2017 04 21

Smūgis „Olympiakos“ – „Anadolu Efes“ išlygino serijos rezultatą

Eurolygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ namuose 71:73 (22:23, 22:14, 10:14, 17:22) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ir serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1. Pirėjo klubas atkrintamąsias Eurolygos rungtynes namuose pralaimėjo pirmą kartą nuo 2011 metų.
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo įtemptai ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas – 23:22 pirmavo Stambulo klubas. Georgios Printezis jau per pirmąjį kėlinį surinko 11 taškų.

Antrajame kėlinyje „Olympiakos“ kiek atitrūko, tačiau trečiajame Stambulo ekipa mažino atsilikimą. Prieš lemiamą kėlinį graikai pirmavo 54:51. Tylerio Honeycutto tritaškis ketvirtojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą.

Kova vyko taškas į tašką ir likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus 71:71. Tuomet G.Printezis nepataikė dviejų svarbių baudos metimų. Alexas Kirkas išvedė į priekį „Anadolu Efes“ ekipą. Erickas Greenas bandė išplėšti pergalę šeimininkams tritaškiu, tačiau jo metimas buvo netaiklus.

Stambulo ekipoje rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs Bryantas Dunstonas.

Pirėjo ekipai po 20 taškų surinko Vassilis Spanoulis ir G.Printezis. V.Spanoulis pirmoje rungtynių dalyje pataikė net penkis tritaškius.

Pirėjo klubas namuose Eurolygos atkrintamųjų rungtynių buvo nepralaimėjęs nuo 2011 metų.

Pirmąsias serijos rungtynes Pirėjuje „Olympiakos“ laimėjo 87:72.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 26 dieną Stambule.

„Olympiakos“: V.Spanoulis ir G.Printezis po 20, E.Greenas 10.

„Anadolu Efes“: B.Dunstonas 16, T.Honeycuttas 15.