2016 10 02

Tadas Sedekerskis ir Vitorijos „Baskonia“ sėkmingai pradėjo Ispanijos pirmenybes

Tadas Sedekerskis ir Vitorijos „Baskonia“ (1/0) sėkmingai pradėjo Ispanijos pirmenybes, šeštadienį svečiuose 92:76 (30:20, 22:19, 24:14, 16:23) įveikęs Obradoiro „Rio Natura Monbus“ (0/1), kuriai atstovauja dar du lietuviai – Eimantas Bendžius ir Osvaldas Matulionis.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / „Instagram“ nuotr.

Aštuoniolikmetis T.Sedekerskis aikštėje praleido 18 minučių ir pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

E.Bendžius žaidė 29 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, padarė klaidą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

O.Matulioniui sekėsi kur kas prasčiau. Jis per 19 minučių neįmėtė nei taško (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, padarė 2 klaidas, 5 kartus prasižengė ir surinko net -9 naudingumo balus.

„Rio Natura Monbus“: Santiago Yusta 18 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), Rosco Allenas 17 (8/9 baud., 6 atk. kam.), Eimantas Bendžius 11, Franas Cardenas 9.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas (3/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Tornike Šengelija (7/9 dvit.) po 19, Tadas Sedekerskis 12 (5 atk. kam.), Jaka Blažičius 11, Johanesas Voigtmannas 10 (5 rez. perd.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius