2015 11 29

Artūras Jomantas nužudė „Neptūną“ jų pačių arenoje

Klaipėdos „Neptūno“ (5-6) ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą LKL pirmenybėse. Šį kartą uostamiesčio krepšininkai namuose kapituliavo prieš „Šiaulius“ (5-7) – 74:83 (19:14, 17:30, 21:21, 17:18). Artūras Jomantas vien per lemiamą ketvirtį pelnė 10 taškų ir surinko dvigubą dublį.
Artūras Jomantas
Artūras Jomantas / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Priekyje 19:14 po pirmojo ketvirčio buvę „Neptūno“ krepšininkai tragiškai sužaidė antrąjį ketvirtį, kurį pralaimėjo net 17:30.

Sužaidus tris su puse minutės P.Dambrausko tritaškis rezultatą persvėrė „Šiaulių“ naudai (26:25) ir svečiai ėmė tolti. Paskutinės antrojo ketvirčio minutės pradžioje D.Dudzinskio dvitaškis persvarą padidino iki dviženklės – 44:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ priartėjo iki 41:44, tačiau ir vėl pražiopsojo „Šiaulių“ spurtą. Svečiai atstatė dviženklį pranašumą (58:48, 65:55).

Sužaidus šešias minutes lemiamame ketvirtyje „Šiauliai“ toliau pirmavo (73:66), kai J.Grantas pataikė du taškus su pražanga. Skirtumas tebuvo 4 taškai, tačiau Artūras Jomantas atkovojo kamuolį puolime ir pataikė fantastišką dvitaškį.

D.Ewingas atsakė dvitaškiu, o šiauliečiai suklydo. Vis dėlto, A.Šikšnius prametė abi baudas, o likus žaisti 55 sek. A.Jomantas įmetė tolimą dvitaškį (77:71). „Neptūnas“ paprašė minutės pertraukėlės, tačiau iškart po jos A.Jomantas perėmė kamuolį ir triuškinančiu dėjimu sudrebino krepšį. D.Zavackas svečius apramino tritaškiu (74:79).

P.Dambrauskas sumetė baudas, o likus žaisti 23 sek. „Neptūną“ galutinai palaidojo D.Zavacko žingsniai.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas (5/7 dvit., 6/6 baud.) 16, D.Ewingas (6 klaid.), D.Zavackas (4/5 trit.) ir J.Grantas (5/8 dvit., 1/6 baud., 7 atk. kam.) po 14.

„Šiauliai“: D.Dudzinskis (6/9 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.) 12, A.Jomantas (6/7 dvit., 6/8 baud., 10 atk. kam.) 18, P.Dambrauskas (8/8 baud.) 17.