2016 08 27

Brolių Lavrinovičių vedamas „Lietkabelis“ pergalingai pradėjo pasirengimą

Pergale draugiškų rungtynių ciklą pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris dvikovoje už uždarų durų 75:66 (29:16, 12:20, 17:18, 17:12) įveikė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ ekipą.
Broliai Lavrinovičiai
Broliai Lavrinovičiai / kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir prabėgus pusei kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4), o pasibaigus pirmosioms dešimt žaidimo minučių skirtumas išaugo iki 29:16.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečių puolimas gerokai įstrigo – pirmuosius taškus jie pelnė tik prabėgus 5 minutėms. Tuo pasinaudojusi Jonavos komanda gerokai priartėjo – įpusėjus dvikovai komandas skyrė tik 5 taškai – 41:36.

Po didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio auklėtiniai atsidūrė besivejančių vaidmenyje (54:55), bet kėlinį baigė dvejomis sėkmingomis atakomis, kurios leido susigrąžinti nedidelę persvarą – 58:54.

Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ svečiams šeimininkauti ir pirmauti nebeleido. Panevėžio klubas padidino persvarą iki saugesnės žymos ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 75:66.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 16 (6 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius ir Benas Madgenas po 11, Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius po 8, Žygimantas Skučas 6.

„Petrochema-Dextera“: Karolis Šarukas 15, Mintautas Bulanovas 13, Tadas Sebežiovas 9.