2016 09 22 /21:52

Davido Logano šou padovanojo Vilniaus „Lietuvos rytui“ pirmąją pergalę

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo naująjį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezoną. Vilniečiai antroje rungtynių pusėje pranoko Kėdainių „Nevėžį“ 89:70 (18:14, 21:18, 30:19, 20:19).
Davidas Loganas
Davidas Loganas / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Lietuvos ryto“ pergalė buvo sunkesnė, nei galėjo pasirodyti. Trečiojo kėlinio viduryje „Nevėžis“ dar buvo priekyje 49:48. Bet tai, panašu, supykdė „Lietuvos ryto“ krepšininkus.

Pyktį sostinės krepšininkai vertė įspūdingu spurtu 21:2, po kurio trečiąjį kėlinį Tomo Pačėso auklėtiniai užbaigė pirmaudami 69:51.

Šio spurto metu „Lietuvos ryto“ gynėjas Davidas Loganas pelnė 12 taškų, o iš viso jo sąskaitoje buvo net 32 taškai.

34 metų amerikietis vos per 27,5 minutės pataikė net 6 tritaškius iš 9 ir 7 dvitaškius iš 9 bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas 32 taškai (7 rez. perd.), D.Gailius 10, A.Gudaitis 9 (9 atk. Kam.), R.Giedraitis 8, A.Fisheris 7.

„Nevėžis“: J.Sinica 23 (5/7 trit.), T.Prostranas 12 (6 rez. perd.), J.Love 9, K.Petrukonis 8.