2016 02 06

Gripo pakirstą Utenos „Juventus“ klubą sutriuškino „Pieno žvaigždės“

LKL rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 83:100 (13:28, 25:21, 21:16, 24:35) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.
Antanas Sireika su komanda
Antanas Sireika su komanda / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Utenos „Juventus“ teko tikras išbandymas. Prieš rungtynes komandą išguldė gripas, dėl kurio ekipai teko verstis be vyriausiojo trenerio Antano Sireikos ir Sauliaus Kulviečio.

Utenos klubas kreipėsi į varžovus, su kurių sutikimu būtų galima atidėti mačą, tačiau Pasvalio klubas atsisakė. LKL tokiais atvejais leidžia klubams tartis tarpusavyje. Jeigu viena pusė nesutinka – rungtynės turi įvykti.

Komandai ėmėsi vadovauti trenerio asistentas ir komandos direktorius Žydrūnas Urbonas.

Jau rungtynių pradžioje buvo matyti, kad Utenos klubui sunku pasipriešinti. Pasvalio klubas tiesiog triuškinančiai laimėjo kėlinį 28:13 ir žengė tvirtą žingsnį į pergalę. Antrajame kėlinyje uteniškiai pasitempė ir sumažino skirtumą iki 11 taškų.

Trečiajame kėlinyje užvirė aistros. Teisėjai dalijo nesportines pražangas krepšininkams ir technines treneriams. Utenos klubui prieš lemiamą kėlinį pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų.

Ketvirtą kėlinį galingai pradėjo pasvaliečiai, kurie per tris minutes surinko 14 taškų. Utenos klubas turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

A. Agafonovas buvo rezultatyviausias Pasvalio ekipoje ir surinko 21 tašką. R. Moore'as pridėjo 20, po 13 surinko S.Babrauskas ir G.Staniulis. Z.Skučias pelnė 12 taškų.

Utenos klube rezultatyviausias su 17 taškų buvo E.Dimša. R.Alijevas ir M.Linkevičius pridėjo po 13, Arminas Urbutis – 12, S.Butterfieldas – 11.

Utenos klubas išliko trečioje vietoje LKL, tačiau Klaipėdos „Neptūnas“ turi progą pavyti uteniškius pagal pergalių skaičių.

Pasvalio klubas pavijo aštuntoje vietoje esantį Kėdainių „Nevėžį“.