2017 04 20

Kauno „Žalgirio“ atsarginiai be vargo laimėjo Šiauliuose

Trisdešimt pirmąją pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 93:71 (28:18, 27:13, 25:24, 13:16) gana lengvai įveikė „Šiaulius“.
Pergalės džiaugsmo akimirkos
Pergalės džiaugsmo akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors mačą taikliu tolimu metimu pradėjo „Šiauliai“ (3:0), tačiau jau po keleto akimirkų „Žalgiris“ išlygino rezultatą (5:5). Įpusėjus ketvirčiui, komandas skyrė vos vienas taškas (9:8), tačiau kauniečiai surengė spurtą 15:3 ir susikrovė trylikos taškų pranašumą (24:11).

Prasidėjus antrajam ketvirčiui, „Žalgiris“ dar kartą truktelėjo į priekį ir susikrovė jau 20 taškų persvarą (40:20).

Per pirmuosius du kėlinius „Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai pelnė beveik pusę visų komandos taškų – 23 iš 55 taškų. „Šiaulių“ atsarginiai žaidėjai surinko vos 4 taškus.

Kauniečiai nemažino apsukų ir trečiajame kėlinyje – dar prieš įpusėjant ketvirčiui skirtumas peržengė 30 taškų ribą (70:39). Prieš paskutines dešimt minučių komandas skyrė 25 taškai.

Paskutinis mačo kėlinys tebuvo formalumas – jam įpusėjus „Žalgiris“ turėjo 24 taškų pranašumą. Per likusias minutes laikinosios sostinės krepšininkai išsaugojo solidžią persvarą ir šventė pergalę.

„Šiauliai“: T.Lekūnas (8 atk. kam.) 14, D.Sabeckis (7 rez. perd.) ir V.Koreniukas po 12, M.Echodas 11, L.Aukštikalnis 10.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 14, A.Kavaliauskas 10 tšk., K.Pangosas, B.Motumas ir A.Milaknis po 9 tšk., R.Seibutis ir G.Masiulis po 8.