2016 09 22

„Lietkabelio“ kirtis Šarūną Jasikevičių privertė susimąstyti apie permainas

Šarūnas Jasikevičius žinojo, kokie sunkumai lauks dėl vėlavusio pasiruošimo sezonui, bet Kauno „Žalgiriui“ tai negali būti pasiaiškinimas barstyti taškų su Panevėžio „Lietkabeliu“ 86:90. Žalgiriečių treneris santūriai sutiko pirmąjį pralaimėjimą LKL sezono atidarymo mače, tačiau prabilo apie galimas rokiruotes.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Labai prastai gynėmės pirmoje rungtynių pusėje. „Lietkabelis“ pranoko mus noru ir užsidegimu. Neprisimenu, kada šį sezoną laimėjome pirmąjį kėlinį. Galbūt reikės kažką galvoti apie starto penketą. Visokių idėjų dabar gali būti.

Tikėjomės sunkaus mačo ir jis toks buvo. Nugalėtoją nulėmė smulkmenos, kurių mes neįvykdėme“, – po pralaimėjimo sakė Š.Jasikevičius.

„Žalgiris“ startavo aikštėje su Kevinu Pangosu, Leo Westermannu, Edgaru Ulanovu, Pauliumi Jankūnu ir Augusto Lima.

„Lietkabelis“ skriaudė „Žalgirį“ tolimais metimais – pataikė 12 iš 27. Pataikė ir vidurio puolėjas Simas Galdikas, ir taikliais tritaškiais įprastai negalintis pasigirti Žygimantas Janavičius, vieną tokių paleidęs paskutinėmis minutėmis.

Viskas yra pasiruošimas Eurolygai, bet tai nėra, kad mes ruošiamės ir bandome atiduoti taškus. Tai nėra joks pasiaiškinimas.

„Planavome kai kuriems žaidėjams suteikti daugiau laisvės. Kai kurie, patys suprantate, kokius metimus pataikė. Bet tai nėra joks pasiaiškinimas. Per pirmuosius du kėlinius praleidome 52 taškus, o tai rodo, kad neišėjome kautis. Reikia kuo greičiau susitvarkyti gynybą“, – pabrėžė treneris.

Duodamas interviu 24sek Š.Jasikevičius ne veltui akcentavo, kad „Žalgiris“ taikosi į Eurolygą ir norėdamas duoti pailsėti olimpinėse žaidynėse rungtyniavusiems krepšininkams, vėlavo su pasiruošimu.

Tačiau Šaras purto galvą – „Žalgiris“ nesiruošia taip lengvai dalinti taškų.

„Tai ne pasiaiškinimas. Šiandien buvome pajėgūs laimėti, ką įrodė antroji rungtynių pusė. Jei būtume žaidę taip ir iki tol, būtume kontroliavę rungtynes. Bet kai kova vyko taškas į tašką, viską lėmė detalės ir sėkmė. Dar nesame tos formos, kad tas mažytes detales išpildytume“, – pridūrė Š.Jasikevičius.