2015 12 08

LKL: „Šiauliai“ sutriuškino Virginijaus Šeškaus „Vytautą“

Vienintelėse dienos LKL rungtynėse „Šiauliai“ namuose 106:75 (28:19, 20:18, 33:19, 25:19) sutriuškino Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šiauliečiai dominavo jau pirmajame kėlinyje ir laimėjo ketvirtį 28:19. Antrajame kėlinyje sumažinus apsukas šeimininkams, „Vytautas“ vis tiek nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

Praktiškai svečiai rėmėsi tik septynių krepšininkų pagalba ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

Po pirmosios rungtynių dalies V.Šeškaus ekipoje buvo pasižymėję tik penki krepšininkai – Vilmantas Dilys, Laimonas Kisielius, Gytis Sirutavičius, Šarūnas Vasiliauskas ir Dainius Šalenga.

Davidas Dudzinskis buvo rezultatyviausias Šiaulių ekipoje ir surinko 24 taškus. Gintaras Leonavičius pridėjo 13 taškų, Paulius Dambrauskas, C.Ayersas ir A.Marei pelnė po 12 taškų.

„Vytauto“ ekipai Vilmantas Dilys pelnė 22 taškus, Vytautas Šulskis surinko 19, Šarūnas Vasiliauskas – 12.

Prienų klubas su 8 pergalėmis LKL rikiuojasi trečioje vietoje. Septintąją pergalę iškovoję „Šiauliai“ lieka penkti.