2016 10 15

LMKL čempionės pergalių sąskaitą atidarė įveikdamos „Aistes-LSU“

Pergalių sąskaitą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) atidarė titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1/2), kurios svečiuose 67:63 (19:19, 17:14, 19:20,12:10) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (0/2).
Rasa Knyzaitė
Rasa Knyzaitė / Hoptrans-Sirenų nuotr.

Šiame susitikime „Hoptrans-Sirenoms“ reikėjo verstis be kelio traumą besigydančios Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės, kuri praleido rungtynes ir su Klaipėdos „Fortūna“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai neleido atitrūkti, o įpusėjus ketvirčiui 10:8 pirmavo šeimininkės. Likus žaisti 2 minutes, taiklų tolimą metimą pataikė Gintarė Jasiunskaitė ir išvedė į priekį „Hoptrans-Sirenas“ – 16:14. Per likusį laiką „Aistės-LSU“ laimėjo atkarpą 5:3 ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 19:19.

Antrajame kėlinyje ir toliau minimaliu skirtumu į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Kėlinio viduryje kiek atitrūkti pavyko viešnioms (32:26), tačiau likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas ir vėl skyrė vos vienas taškas – 34:33. Kėlinį sėkmingiau baigė „Hoptrans-Sirenos“, kurios prieš antrąją rungtynių dalį buvo priekyje – 36:33.

Po ilgosios pertraukos ir toliau komandos žaidė apylygiai, tačiau po Akvilės Baronėnaitės tolimo metimo viešnioms vėl pavyko atitrūkti – 44:38. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, „Aistėms-LSU“ pavyko deficitą sumažinti iki 3 taškų (47:50), tačiau prieš lemiamą ketvirtį ir toliau pirmavo „Hoptrans-Sirenos“ – 55:53.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkės buvo sumažinusios atsilikimą iki minimumo (56:57), o aikštelėje ir toliau virė atkakli kova. Likus žaisti 3 minutes, pranašumą turėjo „Hoptrans-Sirenos“ (61:58), kurios savo pranašumą dar labiau padidino ir likus žaisti minutei pirmavo jau 66:61. Per likusį laiką „Aistės-LSU“ spurto nebesurengė, o „Hoptrans-Sirenos“ įsirašė pergalę į savo sąskaitą – 67:63.

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 21, Šarūnė Melinauskaitė (7 atk. kam.) ir Laura Želnytė (10 atk. kam.) po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 14, Viktorija Jarosz (11 atk. kam.) 13, Dalia Belickaitė 12.