2015 11 07

„Neptūnas“ išvykoje palaužė „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygoje sunkią pergalę iškovojo „Neptūno“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 75:68 (22:27, 16:10, 17:14, 20:17) palaužė „Šiaulių“ ekipą.
„Šiauliai“
„Šiauliai“ / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Pirmojo kėlinio metu komandos visą laiką žaidė taškas į tašką. Šiek tiek didesnį pranašumą ketvirčio pabaigoje pavyko įgyti „Šiauliams“ (27:22).

Antrajame ketvirtyje šiauliečiai persvarą padidino iki 7 taškų, bet „Neptūnas“ nedelsiant atsakė rezultatyvia atkarpa 12:2 ir perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas (33:36).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Neptūnas“ turėjo 5 taškų persvarą. Kadangi paskutiniai „Šiaulių“ metimai skriejo pro šalį, klaipėdiečių galutinis pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (68:75).

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 20 tšk., Assemas Marei ir Gintaras Leonavičius po 12 tšk.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 18 tšk., Jerai Grantas 13 tšk., Donatas Zavackas ir Martynas Mažeika po 11 tšk.