2017 01 03

Serbų talentus nukovęs Utenos „Juventus“ – kitame FIBA Čempionų lygos etape

Utenos „Juventus“ puikiomis nuotaikomis pradėjo 2017-uosius metus. Antradienį vykusiose FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse Antano Sireikos vyrai namuose 85:78 (23:22, 22:15, 18:22, 22:19) įveikė Belgrado „Mega Leks“ (3-8) iš Serbijos.
Vytautas Šulskis
Vytautas Šulskis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tai buvo jau septintoji uteniškių pergalė per 11 mačų.

Antradienį iškovotas taškas „Juventus“ leido dar labiau sustiprinti pozicijas ketvirtojoje grupės vietoje bei galima sakyti užsitikrinti bilietą į kitą turnyro etapą.

Šeimininkai viso mačo metu turėjo iniciatyvą, o prieš pat didžiąją pertrauką netgi įgijo devynių taškų pranašumą. Visgi serbai parodė jiems būdingą charakterį bei pasivijo varžovus.

Ketvirtajame kėlinyje pranašumas vėl buvo „Juventus“ pusėje, bet svečiai iš Belgrado pabandė surengti dar vieną šturmą. Tiesa, priartėti pavyko tik vieno taiklaus metimo atstumu.

Pirmąjį tarpusavio mačą išvykoje uteniškiai laimėjo 79:77.

Vietą kitame etape uteniškiams užtikrins bent viena Ostendės „Telenet“ ar Zagrebo „Cibona“ nesėkmė.

„Juventus“: Aaronas Bestas 21 taškas, Vytautas Šulskis 20, Jamaras Diggsas 11, Dovis Bičkauskis 10.

„Mega Leks“: Aleksandaras Merelja 17, Rade Zagoracas, Ognjenas Jaramazas ir Jovanas Novakas po 16.