2015 11 13

„Šiauliai“ namuose įveikė „Lietkabelį“ ir iškovojo trečią pergalę

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate trečią pergalę iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie namuose86:74 (25:22, 22:14, 24:17, 15:21) nugalėjo „Lietkabelio“ ekipą.
„Šiauliai“
„Šiauliai“ / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Bangavimas. Antro kėlinio pradžioje Valdas Vasylius dvitaškiu persvėrė rezultatą ir taip panaikino aikštelės šeimininkų 10-ies taškų persvarą. Visgi, antrojo kėlinio pabaigoje aikštelėje dominavo Assemas Marei ir „Šiauliai“ susigrąžino pranašumą 47:36.

Užsimiegoję. Svečiai trečiąjį kėlinį pradėjo ypač pasyviai ir pralaimėjo atkarpą rezultatu 2:11. Ir nors po to „Lietkabelis“ pagerino savo žaidimą, po 30-ies minučių kovos aikštelės šeimininkai turėjo solidų pranašumą 71:53.

Tvarkaraštis. Abi ekipos artimiausiu metu rungtyniaus prieš lygos lyderius. „Šiauliai“ sekmadienį namuose susitiks su „Lietuvos rytu“, o „Lietkabelis“ pirmadienį namuose priims „Žalgirio“ ekipą.

„Šiauliai“: Paulius Dambrauskas 16, Artūras Jomantas 15 (6 atk. kam.), Mike‘as Scottas 13 (5 rez. perd.), Gintaras Leonavičius ir Assemas Marei‘us (8 atk. kam.) po 10, Karolis Guščikas 9 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas 17, Jermaine‘as Love‘as (5 atk. kam.) ir Valdas Vasylius po 16, Arnas Labuckas 8 (6 atk. kam.).