2016 10 23

„Šiauliai“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę

„Šiauliai“ išsuko iš skausmingo nesėkmių ruožo. Vaido Pauliukėno auklėtiniai pranoko Kėdainių „Nevėžį“ ir čempionate pasiekė pirmąją pergalę 99:92 (30:18, 24;26, 26:27, 19:21).
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

LKL čempionate nebeliko pergalės skonio nepatyrusių komandų. „Šiauliai“ atidarė pergalių sąskaitą po 7 pralaimėjimų iš eilės.

Startas. „Šiauliai“ galingai pradėjo rungtynes ir startavo atkarpa 19:7. Pirmąjį kėlinį V.Pauliukėno auklėtiniai laimėjo 30:18. Šeimininkai nesustojo. Antrojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ pirmavo net 45:26.

Skirtumas. Vos tik „Nevėžis“ apsitvarkė su gynyba ir per 5 minutes šiauliečiams leido įmesti tik 6 taškus, skirtumas greitai tirpo ir trečiojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ atsiliko vos 54:56. Tačiau gynyba vėl prakiuro lyg kibiras ir „Šiauliai“ iki lemiamos 10 minučių atkarpos pabėgo 80:71.

Nepakako. „Nevėžiui“ neužteko ir rezultatyviausių gynėjo Toni Prostrano sezono rungtynių. Kroatas pelnė 22 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sindromas. „Nevėžiui“ šį sezoną tai buvo trečiosios rungtynės išvykoje. Keturiomis ambicingomis pergalėmis startavę kėdainiečiai išvykoje dar kol kas nėra laimėję.

Rezultatyviausi. „Nevėžis“: T.Prostranas 22 (7 rez. perd.), J.Sinica 17, I.Vaitkus 16, J.Love’as 13 (9 atk. kam.).

„Šiauliai“: M.Bowmanas 19, D.Pattersonas 15, M.Echodas 13, T.Lekūnas 12, A.Ampimas 11, D.Bubalo 10.